Kampprogram

2019

1. runde Vest 7/4 (Vejle)

1.

Kodokan/Særslev 3 (30-20) 2 Skive

2.

Fredericia 4 (40-10) 1 Videbæk/Hoven

3.

Brønderslev 3 (30-10) 1 Vejle/Horsens

4.

Århus 5 (50-0) 0 Skive

5.

Fredericia 5 (50-0) 0 Kodokan/Særslev

6.

Brønderslev 1 (10-40) 4 Århus

7.

Videbæk/Hoven 1 (10-40) 4 Brønderslev

8.

Vejle/Horsens 1 (10-30) 3 Århus

9.

Fredericia 3 (30-20) 2 Brønderslev

10.

Kodokan/Særslev 3 (30-10) 1 Vejle/Horsens

11.

Fredericia 5 (50-0) 0 Skive

12.

Videbæk/Hoven 1 (10-40) 4 Århus

13.

Vejle/Horsens 0 (0-40) 4 Skive

14.

Videbæk/Hoven 1 (10-40) 4 Kodokan/Særslev
2. runde Vest 19/5(Fredericia)

1.

Videbæk/Hoven 2 (20-30) 3 Vejle/Horsens

2.

Fredericia 3 (30-10) 1 Århus

3.

Kodokan/Særslev 3 (30-20) 2 Skive

4.

Fredericia 4 (40-0) 0 Vejle/Horsens

5.

Kodokan/Særslev 3 (30-20) 2 Brønderslev

6.

Fredericia 3 (21-20) 2 Skive

7.

Kodokan/Særslev 4 (40-10) 1 Århus

8.

Brønderslev 3 (30-20) 2 Vejle/Horsens

9.

Fredericia 5 (50-0) 0 Videbæk/Hoven

10.

Brønderslev 1 (10-20) 2 Århus

11.

Videbæk/Hoven 1 (10-40) 4 Skive

12.

Kodokan/Særslev 3 (30-20) 2 Vejle/Horsens

13.

Brønderslev 2 (20-21) 3 Skive

14.

Videbæk/Hoven 1 (10-30) 3 Århus
3. runde Vest 7/9 (Århus)

1.

Fredericia 5 (50-0) 0 Vejle/Horsens

2.

Brønderslev 5 (50-0) 0 Skive

3.

Videbæk/Hoven 0 (0-0) 0 Vejle/Horsens

4.

Århus 5 (50-0) 0 Skive

5.

Fredericia 4 (40-10) 1 Kodokan/Særslev

6.

Vejle/Horsens 0 (0-50) 5 Århus

7.

Videbæk/Hoven 0 (0-50) 5 Kodokan/Særslev

8.

Fredericia 3 (30-20) 2 Brønderslev

9.

Videbæk/Hoven 0 (0-50) 5 Brønderslev

10.

Kodokan/Særslev 0 (0-50) 5 Århus

11.

Vejle/Horsens 0 (0-0) 0 Skive

12.

Kodokan/Særslev 3 (30-20) 2 Brønderslev

13.

Videbæk/Hoven 0 (0-0) 0 Skive

14.

Fredericia 3 (21-20) 2 Århus
Finalerunden 2/11 Nordfyns Efterskole

1.

Fredericia 4 (40-10) 1 Kodokan/Særslev

2.

Judo Copenhagen 0 (0-50) 0 Vordingborg

3.

Århus 0 (0-30) 3 Amager

4.

Fredericia 3 (12-20) 2 Århus

5.

Judo Copenhagen 0 (0-50) 0 Amager

6.

Kodokan/Særslev 0 (10-40) 4 Vordingborg

7.

Judo Copenhagen 0 (0-50) 5 Kodokan/Særslev

8.

Fredericia 3 (30-20) 2 Vordingborg

9.

Amager 0 (0-40) 4 Kodokan/Særslev

10.

Århus 2 (20-30) 3 Vordingborg

11.

Fredericia 2 (20-30) 3 Amager

12.

Århus 3 (30-10) 1 Kodokan/Særslev

13.

Fredericia 5 (50-0) 0 Judo Copenhagen

14.

Amager 3 (30-20) 2 Vordingborg

15.

Århus 5 (50-0) 0 Judo Copenhagen
1. runde Øst 27/4 (Amager)

1.

Fredericia 0 (0-0) 0 Amager

2.

Lyngby 1 (10-20) 2 Brønshøj

3.

Fredericia 0 (0-30) 3 Lyngby

4.

Amager 0 (0-30) 3 Brønshøj

5.

Fredericia 0 (0-30) 3 Brønshøj

6.

Amager 0 (0-30) 3 Lyngby
2. runde 2/11 Nordfyns Efterskole

1.

Brønshøj 0 (0-30) 3 Lyngby

2.

Fredericia 3 (30-0) 0 Amager

3.

Brønshøj 0 (0-0) 0 Amager

4.

Fredericia 3 (30-0) 0 Lyngby

5.

Brønshøj 0 (0-30) 3 Fredericia

6.

Lyngby 3 (30-0) 0 Amager
1. runde Vest - 4/4 (Fredericia)

1.

Fredericia 0 (0-60) 60 Århus
Finalerunden 2/11 Nordfyns Efterskole

1.

Amager 0 (0-0) 0 Judo Copenhagen

2.

Århus 5 (50-10) 1 Fredericia

3.

Amager 0 (0-60) 6 Århus

4.

Judo Copenhagen 0 (0-60) 0 Fredericia

5.

Judo Copenhagen 0 (0-60) 6 Århus

6.

Amager 0 (0-60) 6 Fredericia
1. runde Vest 4/4 (Fredericia)

1.

Vejle 2 (20-30) 3 Fredericia

2.

Vejle 2 (20-30) 3 Århus

3.

Fredericia 3 (30-20) 2 Århus
Finalerunden 2/11 Nordfyns Efterskole

1.

Fredericia 1 (10-40) 4 Århus

2.

Vejle 5 (50-0) 0 Amager

3.

Fredericia 5 (50-0) 0 Brønshøj

4.

Århus 5 (50-0) 0 Amager

5.

Vejle 5 (50-0) 0 Brønshøj

6.

Fredericia 5 (50-0) 0 Amager

7.

Århus 5 (50-0) 0 Brønshøj

8.

Fredericia 1 (10-40) 4 Vejle

9.

Amager 0 (0-0) 0 Brønshøj

10.

Århus 2 (20-20) 2 Vejle

2018

1. runde, Århus Vest

1.

Kodokan/Særslev 2 (11-20) 2 FJJK

2.

Vejle 0 (0-41) 5 Fredericia

3.

Kodokan/Særslev 2 (20-10) 1 Videbæk/Hoven

4.

Esbjerg/Tønder 0 (0-50) 5 Vejle

5.

Videbæk/Hoven 0 (0-50) 5 Fredericia

6.

Vejle 0 (0-50) 5 Århus

7.

FJJK 0 (0-50) 5 Esbjerg/Tønder

8.

Århus 5 (50-0) 0 Kodokan/Særslev

9.

Videbæk/Hoven 1 (10-30) 3 FJJK

10.

Fredericia 4 (22-10) 1 Århus

11.

Esbjerg/Tønder 0 (0-50) 5 Kodokan/Særslev

12.

Videbæk/Hoven 0 (0-30) 0 Vejle

13.

Århus 5 (50-0) 0 Esbjerg/Tønder

14.

Fredericia 5 (50-0) 0 FJJK
2. runde, Kodokan Vest

1.

Videbæk/Hoven 2 (20-30) 3 Esbjerg/Tønder

2.

Fredericia 5 (50-0) 0 Vejle

3.

Videbæk/Hoven 3 (30-20) 2 Kodokan/Særslev

4.

Esbjerg/Tønder 2 (20-30) 3 FJJK

5.

Fredericia 4 (40-10) 10 Kodokan/Særslev

6.

FJJK 3 (30-11) 2 Videbæk/Hoven

7.

Fredericia 4 (40-10) 1 Esbjerg/Tønder

8.

Århus 4 (40-10) 1 Videbæk/Hoven

9.

Vejle 0 (0-50) 5 Esbjerg/Tønder

10.

Århus 3 (30-20) 2 FJJK

11.

Vejle 0 (0-50) 5 Kodokan/Særslev

12.

Århus 2 (20-30) 3 Fredericia

13.

FJJK 5 (50-0) 0 Vejle

14.

Kodokan/Særslev 1 (10-40) 4 Århus
3. runde, Fredericia Vest

1.

FJJK 1 (10-40) 4 Fredericia

2.

Esbjerg/Tønder 0 (0-50) 5 Videbæk/Hoven

3.

FJJK 2 (20-30) 3 Kodokan/Særslev

4.

Århus 1 (10-20) 2 Vejle

5.

Kodokan/Særslev 5 (50-0) 0 Esbjerg/Tønder

6.

Videbæk/Hoven 1 (10-40) 4 Århus

7.

Vejle 3 (30-20) 2 FJJK

8.

Esbjerg/Tønder 0 (0-50) 5 Århus

9.

Fredericia 5 (50-0) 0 Videbæk/Hoven

10.

Kodokan/Særslev 2 (20-30) 3 Vejle

11.

Esbjerg/Tønder 0 (0-50) 0 Fredericia

12.

Vejle 5 (50-0) 0 Videbæk/Hoven

13.

FJJK 2 (20-30) 3 Århus

14.

Kodokan/Særslev 0 (0-50) 5 Fredericia